Pohybový aparát v dobré kondici a vypnutá pleť k tomu

Date:

S přibývajícím věkem se čas od času podíváme do zrcadla a sledujeme prohlubující se vrásky na čele, kolem očí nebo v oblasti úst. Pravda, klouby na tom také bývaly lépe. „Co chceš, stárneš.“ Slyšíme od příbuzných a přátel. S touto odpovědí byste se však smířit neměli. Neznáme samozřejmě důvod bolesti vašich kloubů nebo vrásek na vašem obličeji, v mnoha případech si však troufáme tvrdit, že by to ještě mohlo jít alespoň z poloviny zachránit.

Kolagen a kyselina hyaluronová

O těchto dvou látkách jste už někdy určitě slyšeli. Obě spojuje jedna vlastnost – starají se o pohybový aparát a napomáhají předcházet problémům s ním. Pokud byste si mysleli, že pohybový aparát je jediné, o co budou tyto látky pečovat, neměli byste pravdu. Postarají se také o mladě vypadající pleť, budou s vámi bojovat proti předčasnému stárnutí, postarají se o zmírnění tvorby vrásek a ve výsledku zanechají vaši pleť svěží a hydratovanou.

Kde získat kolagen a kyselinu hyaluronovou

Tělo má dokonalou vlastnost. Kolagen a kyselinu hyaluronovou si za optimálních okolností, kterými jsou vyvážená strava, zdravý životní styl a nízký věk, dokáže vytvářet samo. Důležitou okolností je právě věk. Můžeme zdravě jíst, cvičit, hýbat se. S věkem však bohužel nic neuděláme, čas nezastavíme, a právě s přibývajícím věkem se tvorba kolagenu a kyseliny hyaluronové zpomaluje. Tělo jí nedokáže produkovat tolik, kolik je potřebné.

Co teď?

Nelekejte se, svět nekončí. Kolagenu i kyselině hyaluronové se dá jít naproti. Kyselinu hyaluronovou najdeme v květáku, špenátu nebo jahodách. Kolagen je obsažen v mase, aspiku, vývarech, také v ořechách, vejci atd.

Velmi spolehlivým dodavatelem těchto látek jsou doplňky stravy. Kolagen s kyselinou hyaluronovou 500 g je nabízen v práškové formě. Výhodou tedy je, že není nutné polykat kapsle, s čímž mohou mít někteří uživatelé problém. Prášek stačí nasypat do vody, rozmíchat a užívat si proces působení kolagenu a kyseliny hyaluronové.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Školka v mobilu: Jak mít fungování mateřinky v malíku?

Pokud máte alespoň trochu zkušeností s provozem a fungováním mateřské...

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Test Ivacy VPN x Bitdefender VPN Free: Kdo má lepší hodnocení

Kterou z těchto VPN vybrat: Ivacy VPN, nebo dává...