Účesy podle věku: Co sluší 20+, 30+, 40+? Každý věk je něčím specifický

Date:

Tak jako vlasové trendy podléhají módním trendům, stejné je tomu iu věku. Víte, jaký typ účesu zvolit v různých fázích života?

Stejně jako módu přizpůsobujeme věku, je tomu tak is vlasovými stylingy a účesy. Zatímco do dvacítky si můžeme dovolit opravdu cokoliv a nikoho ani nenapadne nás soudit, s přibývajícím věkem se to mění. V čem budete nejlépe vypadat, když máte 20+, 30+, 40+? Inspirujte se jednoduchými vlasovými stylingy, které se vám budou hodit a navíc se také snadno upravují.

20+
Toto je věk, kdy je stále povoleno experimentování. Ať už máte dlouhé vlasy nebo kratší sestřih základem je abyste s ním uměli pracovat. Ideální je určitě délka pod ramena, se kterou umíte krásně variovat i v rámci různých vlasových doplňků.

Nebojte se používat výrazné scrunchie, šátky, čelenky či saténové mašle. Když k tomu pěkně dotvoříte styling, budete jistě působit hravě, něžně a žensky zároveň. V tomto období si totiž hravost pořád můžete dovolit.

Beautiful woman

30+
V této životní fázi už máte jasně definovanou svoji osobnost, většinou přesně víte, co od života chcete a promítá se to i do stylingů. Vlasový účes máte jasně definován a cítíte se sebevědomě sama se sebou. Hodí se vám vlasy kopírující linii obličeje či rovný střih po ramena. Stále je to velmi chic, ale už s dávkou elegance.

40+
Ženy po čtyřicítce si život užívají, jsou si vědomy toho, co je pro ně podstatné. Naučili jste se milovat své tělo a vizáž. Pokud toužíte být sexy a přitažlivá, volte delší vlasy a smyslné vlny.

Pokud jste spíše sportovní typ, noste kratší a uhlazené vlasy, právě to vám ubere věk a navíc i přidá na atraktivitě.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Školka v mobilu: Jak mít fungování mateřinky v malíku?

Pokud máte alespoň trochu zkušeností s provozem a fungováním mateřské...

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Test Ivacy VPN x Bitdefender VPN Free: Kdo má lepší hodnocení

Kterou z těchto VPN vybrat: Ivacy VPN, nebo dává...