Oversize šaty jako hit léta 2022: Komu se hodí, a kdo jim musí říct ne?

Date:

Jsou stylové, pohodlné a budete se v nich cítit opravdu skvěle. Pokud milujete oversize střihy, toto léto si přijdete na své. Takové šaty jsou zkrátka must-have sezóny.

Když přitažlivost definuje svoboda a volnost
Pokud patříte mezi vyznavačky oversize střihů, toto léto si přijdete na své. Zapomeňte na šaty kopírující siluetu, vsaďte na volnost, vzdušnost a ležérnost. Když sáhnete po oversize šatech v čistě bílé variaci, postaráte se o minimalistický, sofistikovaný, stylový a elegantní look.

Právě takový, na první pohled jednoduchý kousek bude vypadat opravdu chic. Stačí vám jen pár efektních doplňků, ideální ve zlatých tónech a můžete vyrazit. Efekt femme fatale zaručen.

Pastelová duha
Co se týče barev, při oversize šatech se doporučuje nosit pastelové odstíny. Vyzvednou totiž ženskost, budete působit jemněji a svůdněji zároveň. Velkým hitem bude v tomto směru levandulová, mintová či baby pink a baby blue. Zároveň jde také o barvy, které se nejlépe kombinují. Hodí se k nim zemité doplňky, krásně vypadají s pískovou či hnědou.

Detaily a kontrasty
Co se týče střihů, u oversize verzí je třeba být opatřeno, pokud máte křivky a líbí se vám límečky či knoflíky v oblasti dekoltu. Toto si mohou dovolit opravdu štíhlé ženy, ty ostatní by měly spíše zvolit klasickou vzdušnou možnost a nepřitahovat pozornost na tuto oblast.

Plus size model in cotton dress at street. Concept of fashion for ladies

Zbytečně tím poukážete na nedokonalosti, které byste jinak chtěli skrýt. Zajímavě však v takovém případě bude působit vzorový kontrast.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Školka v mobilu: Jak mít fungování mateřinky v malíku?

Pokud máte alespoň trochu zkušeností s provozem a fungováním mateřské...

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Test Ivacy VPN x Bitdefender VPN Free: Kdo má lepší hodnocení

Kterou z těchto VPN vybrat: Ivacy VPN, nebo dává...