Pořiďte si jedno z nejkvalitnějších cyklistických oblečení, jež pochází z Itálie

Date:

V Itálii se rodí nejen lahodná zelenina a ovoce, na které má vliv krásné slunné počasí, vinaři produkují výborná vína, chutná nám jejich italská kuchyně a každoročně cestujeme za tamním mořem a přírodou. Stejně tak zde vyrábí jedno z nejkvalitnějších oblečení pro cyklisty, jaké si můžete koupit. Jde o značku oblečení CASTELLI, jejíž tradice sahá až do neuvěřitelného roku 1876.

CASTELLI – to nejlepší pro vás

Se značkou oblečení CASTELLI spolupracovalo mnoho nejlepších klientů ze světa závodní cyklistiky. Patří k nim např. Gino Bartali nebo Fausto Coppi. Postupně se do této značky oblékalo více a více profesionálních cyklistů. Sice došlo v roce 1974 ke změně jména a loga značky, ale nic to nezměnilo na jejích kvalitách. Stále přinášela a přináší inovace, zvláště, co se týče použitých materiálů. Právě ona představila oblečení pro cyklisty s Lycrou, později také funkční cyklistické oblečení. Značka byla také oficiálním dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Dnes si můžete z dílny společnosti CASTELLI koupit stejné oblečení, jako užívají ti nejlepší cyklisté naší planety. Jde o bundy, kalhoty, vesty, rukavice, trička, ponožky, čepice, návleky, ale také třeba láhve na vodu a mnohé jiné.

SILVINI z Čech s inspirací v Itálii

Ke kvalitním značkám patří také oblečení SILVINI, které na trhu přináší naše ryze česká společnost. Toto oblečení je určeno pro rekreační i profesionální cyklisty, je navrženo tak, aby dovolilo sportovcům podávat maximální výkony. Vývoj, střih a všechno důležité, co se týká výroby zboží, probíhá u nás v Čechách, následně je oblečení vyráběno v Číně a pod stálým dohledem, aby dodržovalo vysoké standardy. Design je inspirován Itálií, kde také zboží SILVINI testují.

Obojí kvalitní zboží CASTELLI i SILVINI najdete v e-shopu bikero.cz.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Školka v mobilu: Jak mít fungování mateřinky v malíku?

Pokud máte alespoň trochu zkušeností s provozem a fungováním mateřské...

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Test Ivacy VPN x Bitdefender VPN Free: Kdo má lepší hodnocení

Kterou z těchto VPN vybrat: Ivacy VPN, nebo dává...