Test Ivacy VPN x Bitdefender VPN Free: Kdo má lepší hodnocení

Date:

Kterou z těchto VPN vybrat: Ivacy VPN, nebo dává větší smysl BitDefender VPN Free? Obě VPN jsme porovnali z několika hledisek, spravedlivě je obodovali a výsledek je 8,4/10 – 8,2/10.

Rychlost Ivacy VPN : BitDefender Free VPN, která je lepší?

Hodnota rychlosti stahování a nahrávání dat patří mezi nejdůležitější parametry, platí to i o Ivacy a Bitdefender VPN Free.

První jmenované jsme naměřili rychlost stahování 187 Mb/s, porovnávaná VPN stahovala data průměrnou rychlostí 83 Mb/s. Ivacy VPN tak byla o 104 Mb/s rychlejší v porovnání s BitDefender Free VPN.

Rychlost nahrávání udává upload, u Ivacy VPN test naměřil 160 Mb/s. BitDefender Free VPN jsme naměřili hodnoty 89 Mb/s. Je tedy o 71 Mb/s pomalejší.

U první VPN jsme naměřili průměrnou rychlost odezvy 12 ms. Odezvu u Bitdefender VPN Free skript naměřil 13 ms. Pro rychlost odezvu platí, že nižší hodnota je výhodnější, tudíž Ivacy VPN se ukázala o 1 ms lepší.

Bodový součet Ivacy VPN : Bitdefender VPN Free tak je 7 /10 : 7/10.

Zvládne Ivacy streamování Netflixu?

Vysoká rychlost připojení je důležitým parametrem pro odblokování Netflixu, Ivacy VPN tuto schopnost zvládne. Většinou stačí spustit VPN a vybrat některou ze zemí, BitDefender Netflix odemknout nedokáže.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, Bitdefender Free VPN tuto schopnost zvládá. Druhá z VPN funkci obejití YouTube zámku má.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a kill switch. Pro představu Ivacy má ochranu před DNS únikem a BitDefender VPN Free např. poskytuje white list.

V disciplíně „funkce“ je tak skóre 8 /10 x 6/10.

Jak obstojí Ivacy VPN v nabídce počtu zemí a serverů?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, Ivacy VPN udává 3 500 serverů. V seznamu BitDefender jsme zjistili 1 300 serverů. První z dvojice VPN tak nabízí o 2200 víc .

Podobně důležitý je počet zemí, u BitDefender Free VPN dosáhl počtu 1. Druhá VPN má 30, což je o 29 víc. V této disciplíně tak vítězí .

Důležitým ukazatelem je také počet současně připojitelných zařízení, kterých Ivacy VPN umí 10. BitDefender v jeden moment připojí 10 zařízení. Další parametry si přečtěte v článku nejlevnější VPN.

Které platformy podporuje Ivacy VPN a které zvládá Bitdefender Free VPN?

Možná nejdůležitějším parametrem při výběru VPN je nabídka podporovaných zařízení, Ivacy VPN zvládne Android, zvládá iOS. Srovnávaná VPN BitDefender Free VPN operační systém iPhone iOS zvládá, zařízení s Androidem umí chránit.

Za zmínku stojí také informace o sídle VPN, neboť tamní legislativou se řídí případné sdílení informací o uživatelích s policií. Ivacy VPN má domov v Singapuru. Sídlo druhé srovnávané VPN je v Rumunsku.

Appka Ivacy VPN nebyla lokalizována v českém jazyce, Bitdefender Free VPN česky přeložena je.

V hodnocení platforem dosáhla Ivacy známky 10/10 a BitDefender Free VPN získává 10/10.

Cena v akci Ivacy – BitDefender Free VPN

BitDefender můžete mít zdarma, druhou VPN lze mít od 25 Kč měsíčně. Výsledná známka za poměr nabízených funkcí a ceny je 7/10 pro první VPN a 10 /10 pro druhou jmenovanou.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jak založit živnost

Založení živnosti je otázkou jednoho, maximálně dvou dní. Stačí...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Kde všude můžete hledat zaměstnání, abyste jej našli co nejrychleji

Přišli jste o práci a bojíte se, kdy a...